0517 234 234

Praca w Slaapschepen.nl

Pracownik tymczasowy

Natychmiast szukamy tymczasowego kolegi w naszym biurze w Leeuwarden! Czy jesteś przyjazny dla klienta, lubisz relacje ze światem łodzi, czy możesz pracować w uporządkowany sposób i czy chcesz zapewnić jak największej liczbie osób przyjemną podróż żaglową lub nocleg na pokładzie śpiącego statku wraz z wieloma sympatycznymi kolegami? Więc szukamy cię!

Zadania / obowiązki:

Liczba dni w tygodniu: 3 (poniedziałek, wtorek, środa)
Czas trwania: od 2 do 3 miesięcy

Szef kuchni

Szukasz ciekawej i urozmaiconej pracy w kuchni? Jako szef kuchni gastronomicznej będziesz pracować na stacjonarnym statku pasażerskim na niemieckiej wyspie Borkum w Wadden.
Mamy stałych gości na pokładzie przez okres co najmniej trzech miesięcy i nie płyniemy! Razem z kierownikiem hotelu jesteś zaufaną twarzą dla naszej grupy liczącej minimum 20 i maksymalnie 60 gości.
Nasi goście ciężko pracują na zewnątrz w ciągu dnia i cieszą się obfitym, pożywnym posiłkiem wieczorem.
Zaczynają dzień od śniadania w formie bufetu, a następnie przygotowują własny suchy prowiant na lunch.

Funkcja treści