0517 234 234

o nas

Slaapschepen.nl jest niezależną agencją rezerwacji dla statków czarterowych. Posiadamy największy wybór statków w całym kraju i dlatego możemy zaoferować najbardziej odpowiedni statek dla każdego zastosowania. Jeśli rezerwujesz u nas, płacisz taką samą ustaloną cenę jak w innym miejscu. W towarzystwie najlepszej rady. Do naszych pracowników można dotrzeć telefonicznie od 8.30 do 17.00 każdego dnia. Chętnie pomogą Wam w profesjonalnej wiedzy o znalezieniu odpowiedniego statku sypialnego. Oprócz Slaapschepen.nl znajduje się również część ZeilendeSchepen.nl.

Firma rozpoczęła działalność ponad 18 lat temu we Franeker i z biegiem lat stała się silnym, niezawodnym partnerem w świecie czarterów. Od kwietnia 2018 biuro znajduje się w Wirdum.

Chcielibyśmy się przedstawić Państwu:

Mark Jongedijk, Dyrektor Zarządzający
info@slaapschepen.nl

Marlous Stock, sprzedaż
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, Operacje
louise@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, rozrywka Sprzedaż
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van de Pol, Sales Leisure
ingrid@slaapschepen.nl

Titia Huisman, Księgowość
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, tworzenie stron
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / Menedżer treści
carina@slaapschepen.nl